Як перенести фото та відео з iCloud до Google Photos

Після прийняття ЄС постанови GDPR у 2018 році Apple запустила спеціальний Data & Privacy портал, де можна переглянути та завантажити усі дані акаунта Apple ID. У березні 2021 року портал оновився — додали функцію, що дозволяє перенести усі фото та відео з iCloud до сервісу Google Photos. Поки що доступний тільки сервіс від Google, згодом мають додати й інші опції (Dropbox, One Drive та ін.)

Варто зауважити, що сервіс не видаляє контент з iCloud Photos, а тільки створює копію усіх даних в Google Photos. Також не будуть копіюватися анімації Live Photos (фотографії все ж залишаться), Smart Albums та RAW-фотографії з iPhone Pro-серій.

Для додаткової інформації можна звернутися до статті на сайті підтримки Apple. Ось ще деякі особливості копіювання, які там вказуються:

  • Формати файлів, що копіюватимуться, включають: .jpg, .png, .webp, .gif, some RAW files, .mpg, .mod, .mmv, .tod, .wmv, .asf, .avi, .divx, .mov, .m4v, .3gp, .3g2, .mp4, .m2t, .m2ts, .mts, and .mkv
  • Дуплікати фото копіюються як одне зображення, а якщо фото відредаговане — копіюватиметься тільки остання версія.
  • Фотографії будуть копіюватися разом з альбомами, відео — без альбомів.
  • Усі назви альбомів будуть містити «Copy of» у назві.

Як перенести усі фото та відео з iCloud Photos до Google Photos

Для початку впевніться, що ваш Apple ID використовує двофакторну авторизацію, у вас є діючий акаунт Google та на ньому достатньо місця для перенесення фото. Якщо все добре, можна починати процедуру:

  1. Перейдіть на портал Data and Privacy та увійдіть у свій обліковий запис Apple ID, з якого треба перенести дані.
  2. Натисніть на посилання “Request to transfer a copy of your data”

  3. Виберіть Google Photos як кінцевий пункт копіювання та дані, що хочете копіювати (фото/відео або усе)

  4. Підтвердіть дії та увійдіть у свій Google-акаунт.

Усе! Процес копіювання може зайняти до 3-7 днів, тож будьте терплячими. Статус копіювання можна завжди перевірити на головній сторінці порталу.

Але якщо треба перенести скоріше або не виходить самостійно, можна скористатися послугою копіювання даних в UiPservice (всього від 349 грн). Напишіть нашим менеджерам у Facebook або Telegram, дзвоніть або приходьте до нашого сервісного центру, щоб дізнатися про послугу більше.