Як скинути пароль до нотаток на iOS

Ще в iOS 9.3 Apple додала можливість встановити пароль на нотатки у власному додатку. Тоді компанія дозволила встановлювати пароль, що відрізняється від паролю акаунту Apple ID, тому часто користувачі просто забували комбінації із часом. Розкажемо, як змінити цей пароль та встановити більш зручний спосіб блокування нотаток.

Зверніть увагу! Скинувши пароль, ви не отримаєте доступ до нотаток, що вже його використовують. Ви зможете створювати нові нотатки з новим паролем, але не зможете переглядати ті, які заблокували раніше зі старим паролем.

Щоб скинути пароль до Нотаток, треба всього декілька простих кроків:

1. Перейдіть у НалаштуванняНотатки та натисніть на пункт Пароль.

2. Виберіть опцію Скинути пароль, щоб встановити новий пароль для нотаток. В цьому меню можна ввести і підказку до нового паролю, щоб не забути його, а також вибрати опцію Використовувати Touch ID/Face ID для розблокування без паролю.

Збережіть новий пароль у В’язку ключів та ввімкніть синхронізацію нотаток у iCloud, щоб зберегти зміни на усіх ваших пристроях. Якщо у вас виникли питання або потрібен ремонт техніки Apple, напишіть нашим менеджерам у Facebook або Telegram.